Ostatnie realizacje

Poniżej przedstawiamy nasze ostatnie realizacje stron internetowych

Polski Cukier Kluczevia Stargard

Oficjalna strona stargardzkiego klubu sportowego z wielkimi aspiracjami. ZKS Kluczevia Stargard powstał w 1948 roku przy Cukrowni Kluczewo. W sezonie 2021/2022 Kluczevia reprezentowała Stargard w rozgrywkach III Ligi.

Dla ZKS’u stworzyliśmy:

  • stronę internetową
  • sklep z gadżetami
  • projekty graficzne
Sprawdź

Firma Budowlana Szubert

Historia powstania firmy sięga roku 2002. Wtedy to wybudowali pierwszy dom jednorodzinny w Stargardzie. Od tego czasu zrealizowali ponad sto inwestycji, rozszerzając usługi budowlane o budownictwo wielorodzinne. Realizują również domy na sprzedaż w zabudowie szeregowej i jednorodzinnej.

Sprawdź

BJVision

Tworzą artystyczne, przepełnione emocjami filmy ślubne. Filmy w których jest miejsce na Waszą miłość, ale i szaleństwo, zabawę, uśmiechy i łzy wzruszenia. Każdy film jest tworzony indywidualnie, każdy kadr jest zapiskiem Waszych wspomnień, historią o ludziach, bo to ludzie interesują ich najbardziej. W filmie pokazują Was, prawdziwych, nieskrępowanych, czasem ciepłych i delikatnych, czasem pełnych emocji i ekspresji. Prawdziwych.

Sprawdź

Kameleo Design

Od 28 lat związany jest z branżą motocyklową. Już we wczesnej młodości motocykle stały się jego największą pasją, którą od długiego czasu łączę z  plastycznym wykształceniem, malując motocykle metodą airbrush. W 2018 roku postanowił spróbować swoich sił i oddać się customingowi. Kameleo One i Kameleo S są realizacją jego wizji lekkiego, miejskiego motocykla, zbudowanego na bazie Ducati Monster 600.

Sprawdź

ATS Pomoc w Norwegii

Firma ATS Anna Stankiewicz powstała w 2006 roku, jako odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie Polaków mieszkających i pracujących w Norwegii. Świadczą różnego typu usługi doradcze, księgowe i translatorskie.

Pomagają, wspierają i załatwiają dla Państwa wszelkie niezbędne formalności w Norwegii. Mogą Państwo na nich polegać w każdej sytuacji. Służą pomocą we wszystkich, nawet najbardziej nietypowych kwestiach.

Sprawdź

Wojtex Group

Firma powstała w 1998 roku. W tym czasie zyskali doświadczenie, które pozwala im na podejmowanie największych zleceń. Dysponują dużym zapleczem personalnym, które swobodnie poradzi sobie z najtrudniejszymi zleceniami. Wprowadzają najnowsze technologie, aby obniżyć koszty oraz awaryjność urządzeń w Twoim domu. Posiadają własny sklep hydrauliczny, dzięki temu ich ceny są konkurencyjne, a terminy dostaw bardzo krótkie!

Sprawdź

Łap za Wiosło

Spływy kajakowe dziką Drawą i urokliwą Korytnicą! Łap za wiosło i spędź aktywnie wakacje lub urlop. Przeżyj niezapomnianą przygodę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Kajaki to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi, rodziną, czy też świetny pomysł na integrację Twojej firmy.

Sprawdź